Skip to content

Ziemas motokrosa riepa ar radzēm Mitas C-19 “Sniega + Extreme” 70/100-17

Ziemas motokrosa riepa ar radzēm Mitas C-19 “Sniega + Extreme” 70/100-17, priekšējā.

Priekšējā riepa priekš KTM un Husqvarna 85cc ar mazajiem riteņiem (small wheels) uz 17. Mitas C-19 “Sniega + Extreme” versija, sacensību riepa, kur radzes ir ievērojami vairāk ārā no riepas. Paredzēts pieblietētam sniegam, bet atbilst FIM un LaMSF motokrosa sacensību noteikumiem, kuras pieļauj līdz 9mm garas radzes ārā no riepas. Konkrēti šai riepa ir 8,5mm.

Piezīme!!! “Sniega +” un “Sniega + Extreme” riepas nav paredzētas braukšanai pa kailu ledu, piemēram, pa ezeru, jo radžu galviņas ir nedaudz resnākas, kas palielina radžu izturību, bet arī daudz labāk darbojas pieblietētā sniegā, trasēs u. tml. Kailam ledum labāk lietot riepas ar pavisam tievām galviņām.

Motospeci.lv lieto vācu firmas Sitek radzes, kuras pirms ielīmēšanas tiek speciāli kodinātas, lai nodrošinātu savienojumu ar riepas gumiju ar speciālas līmes palīdzību molekulārā līmenī, un līdz ar to radzes turas tā, it kā tās būtu riepā ievulkanizētas. Motospeci.lv riepu radžošanas tehnoloģija uz doto brīdi ir augstākā tehnoloģija, kāda iespējama.

Riepu izgatavošanas tehnoloģija tiek nemitīgi testēta un pilnveidota sadarbībā ar Latvijas labākajiem un ātrākajiem motokrosistiem, kā arī pašas riepas izgatavo un šipo motokrosisti. Tādējādi tiek panākts tas, kad mainot radžu leņķus, to ielīmēšanas dziļumu, pašu radžu garumus, tiek atrasts optimālākais variants katram riepu pielietojumam. Vai nu ļoti agresīvas sacensību riepas, vai arī mazāk agresīvas, bet ļoti izturīgas treniņu riepas, kuras varbūt nedaudz lēnāk brauc uz priekšu pa ledu. Šī atšķirība vidēja līmeņa motokrosistam var arī nebūt jūtama, bet Top līmeņa braucēji noteikti sajutīs atšķirību ar mūsu speciālajās maximum power sacensību riepās.

Ja vēlaties, varam šīs riepas arī pārmontēt / uzbortēt motospeci.lv motoservisā. Noņemt veco riepu un uzlikt jauno riepu maksā tikai 8.00 Eur (arī mousse).

Scandinavian type spiked studded motocross tire.

Riepas izmēri dažādu cc motocikliem:
* standartā pieaugušajiem motocikliem priekšējā riepa – 21, aizmugurējā riepa – 18, 19;
* priekš 85cc priekšējā riepa – 19, aizmugurējā riepa – 16;
* oriģināli priekš 65cc priekšējā riepa – 14, aizmugurējā riepa – 12;
* lielie riteņi uz 65cc, priekšējā riepa – 17, aizmugurējā riepa – 14;
* priekš 50cc mini priekšējā riepa – 10, aizmugurējā riepa – 10;
* priekš parastā 50cc priekšējā riepa – 12.