Skip to content

Sony Alpha A99 video stabilization review. Video sample (“Steadyshot” ON).

Šodien pārliecinājos, ka Sony ar savu jauno Sony alpha a99 spoguļkameru ir spēris soli atpakaļ, ja runājam par video režīmu, un konkrētāk- par elektronisko video stabilizācijas režīmu “steadyshot”.

Aplūkojiet video, un vēlreiz padomājiet- vai ir vērts maksāt 2000 Ls par tādu stabilizāciju! Variet pat kādā brīdī salīdzināt ar stabilizāciju, kas ir Samsung Galaxy SII telefonā vai Sony Ray telefona kamerā…

Spoguļkamera, ar kuru nav iespējams filmēt no rokas. Tikai no statīva un tikai ar izslēgtu stabilizāciju. Rezultātā no visas krutās Sony autofokusa tehnoloģijas zūd jēga, var pirkt lētāko Nikon vai Canon! (Piedevām tiem ir arī daudz labāki video kodeki!)

Filmēts ar 70-200 objektīvu.

Video fails ir bez apstrādes (vienīgi jutūbes kompresija) , pa tiešo no kameras.

Nepārprotiet- fotogrāfē kamera lieliski, ar to problēmu nav! Tomēr tikai priekš fotogrāfēšanas ir Nikon D600 un Canon D6, kas ir par kādiem 600-800 simtiem lētāki, un arī objektīvi tiem ir pieejami daudz plašākā klāstā tepat uz vietas, nevis aizjūras ēbajā! Protams, arī lētāki!

Morāle: ja jums ir vajadzīga fullframe spoguļkamera filmēšanai, pirms pirkt Sony A99, pamēģiniet tā AVCHD video kodeku un, ja nepieciešams, arī stabilizāciju!

Pēc tam salīdziniet ar citiem konkurentiem!