Skip to content

akumulators 77Ah

Akumulators 77Ah – labākais variants.

Akumulators 77Ah – labākais variants.

Kā man gāja ar akumulatora iegādi.

Man bija vajadzīgs akumulators 77Ah.

Akumulators ir mašīnas dvēsele. Ja kaut kas nepatiks, noteikti par to uzzināsi ātri vien. Tā nu, pienāca arī mans laiks, kad bija nepieciešams jauns akumulators 77Ah. Sēdos klāt pie visu zinošās mātes googles un sāku meklēt pēc atslēgas vārdiem “akumulators 77Ah”. Protams, acis zib no lielā akumulatoru klāsta, taču īss bija tas prieks, apzinoties, ka akumulators 77Ah manam rumakam tiek piedāvāts tikai ar internetveikala starpniecību. Kā ticēt tam, ko neredzi? Taču izskatot šo variantu, atklāju, ka internetveikalos šie akumulatori 77Ah nav nemaz uz vietas. Piegāde uz mājām, protams, ir jauka, taču nekad nevari zināt, cik ilgi būs jāgaida, no kurienes šis akumulators 77Ah radies, turklāt, cik ilgi tas ir glabāts kādā noliktavas stūrī. Visu šo nepatīkamo aspektu dēļ, saprotu, ka jāķeras pie citām metodēm, – akumulators 77Ah nepieciešams steidzami.

Neapzināti izrādot savu izmisumu par akumulatora nepieciešamību, draudzene bija mans glābiņš, priekā saucot, ka zina, kur doties. Ar lepnumu ieteica man autospeci.lv veikalu, Matīsa ielā 123, kur viņa esot pirkusi akumulatoru savam BMW par izdevīgi zemām cenām, turklāt nodevusi arī veco akumulatoru saņēma super atlaidi! Tajā pašā dienā, ierodoties veikalā ar savu akumulatoru, esmu sajūsmā, – uz vietas mani sagaida, godīgi, padsmit varianti ar dažādiem, labas kvalitātes, 77Ah akumulatoriem. Puiši pēc kataloga piemeklēja vispiemērotāko, uz vietas visu apmainīja, pieņēma pretī veco akumulatoru un piešķīra labu atlaidīti! Aplūkojot nopietnāk autospeci.lv veikalu atklāju, ka visi akumulatori, patiešām, ir svaigi, neviens nav vecāks par 3 mēnešiem, bet vairums ir daudz jaunāki, ražoti pēdejo 2 mēnešu laikā.

Patiešām, iesaku, ja nepieciešams jauns 77Ah akumulators, – vislētāk un izdevīgāk tas ir nopērkams pie http://www.autospeci.lv/ (saite atvērsies jaunā logā). Kā arī, turpat var nodot veco un saņemt atlaidi pie jauna akumulatora iegādes, – ko vēl vairāk var vēlēties? Visus akumulatorus, kuri ir uz vietas un uzreiz nopērkami, var aplūkot šeit : http://www.autospeci.lv/products-page/akumulatori-auto/

 

Akumulators 77Ah, vēl lētāk, nododot veco!

Akumulators 77 Ah parasti ir piemērots vairumam automašīnu, kuras ir aprīkotas ar dīzeļdzinēju. 77Ah akumulators ir standarta izmēros- 278mm garš, 175 mm plats un 190mm augsts.

Akumulatoru 77Ah visbiežāk ievieto VW (Volkswagen), Volvo, Audi markas automašīnās. To var likt arī dažās Japānā, Francijā un Itālijā ražotajās automašīnās.

Populārākaie un arī kvalitatīvākaie 77Ah akumulatori ir Deta, Tudor. Labus šādus pašus akumulatorus ražo arī Bi-Force. Tiesa, tie ir 75Ah akumulatori un arī ar mazāku palaides strāvu.

Cilvēki, kuri vēlas ekonomēt, var likt mazākas ietilpības 74 Ah akumulatorus. Kvalitatīvākie no tiem ir Bi-Force, Wertteile, Sznajder. Visām jaunākās paaudzes automašīnām, kuras ir aprīkotas ar start-stop sistēmu (“Blue motion” utml) ir jālieto AGM konstrukcijas akumulatori. Tādus labā kvalitātē piedāvā Deta, Tudor, Duracell, Varta, Bosch, AD. AGM akumulatori atšķiras gan ar plākšņu konstrukciju, plašu metāla sastāvu un tiem starp platēm ir stikla šķiedras pulveris, kurš neļauj akumulatora platēm sabirt sulfatizācijas rezultātā. To var gan izlādēt dziļāk, gan arī tas uzlādējas ātrāk.

Vislētāk akumulatorus var nopirkt, kā arī nodot vecos un saņemt atlaidi pie http://www.autospeci.lv/ (saite atvērsies jaunā logā). Visus akumulatorus, kuri ir uz vietas, uzreiz nopērkami, var aplūkot šeit:

http://www.autospeci.lv/products-page/akumulatori-auto/ Visi akumulatori ir svaigi, neviens nav vecāks par 3 mēnešiem, bet vairums ir daudz jaunāki, ražoti tuvāko 2 mēnešu laikā. Precīzu akumulatora ražošanas datumu var apskatīties pēc koda uz akumulatora korpusa (tas ir iekausēts ciparu un burtu koda veidā).