Skip to content

Fotostudija. Fotostudijas īre (noma) Rīgā tikai 8,00 Eur!

Fotostudija portreti.lv ir viena no populārākajām studijām Rīgā, ja runājam par fotostudijas īri.

fotostudija-portreti-lv-RR1
Fotostudijas īre

Fotostudijas īre (noma) Rīgā:

Fotostudijas īre Rīgā:

Fotostudija portreti.lv ir viena no populārākajām studijām Rīgā, ja runājam par fotostudijas īri. Fotostudija iepriecinās jūs ne tikai ar zemu īres cenu, bet tā ir arī viena no labāk aprīkotajām fotostudijām- tajā ir gan dažādas gaismas vadības iekārtas, gan arī vairāk zibspuldžu, nekā vairumā Rīgas fotostudiju. Tas nozīmē, ka jūs varēsiet gan ātri un viegli iegūt vēlamo rezultātu, jo jums vienmēr būs pieejams tāds skaits un veids studijas gaismu, kādu prasīs jūsu radošā iztēle.

Fotostudija ir iekārtota privātmājas pirmajā stāvā ar augstiem griestiem, tā kā griestu tuvums neierobežos jūsu darbības, pat ja fotogrāfēsiet basketbola komandu, vai supermodeles ar ultra- garām kājām, kuras tur viena otru pičpaunā.

Fotostudijas īre Rīgā:

Fotostudija ir pieejama bez brīvdienām.

Fotostudijas darba laiks ir no deviņiem rītā līdz desmitiem vakarā, bez brīvdienām.

Fotostudija ir lieliski piemērota nelielu grupu fotogrāfēšanai.

Foto studijas garums ir 9 metri, platums 4,5 metri un galvenais- augstums ir 3,5 metri. Tā ir pieejama izīrēšanai jebkuram interesentam ar savu fotoaparātu. Pilnīgi visa cita fotogrāfēšanai nepieciešamā tehnika ir iekļauta fotostudijas īres maksā.

Fotostudija ir pilnībā aprīkota.

Fotostudijā jūs atradīsiet gan klasiskus gaismas ierobežojošos un gaismas vadības monoblokus (pavisam 10 zibspuldzes, visas aprīkotas ar trigeriem), gan arī retāk sastopamus un pavisam retus bjūtīdišus un fresneļa lēcas, gobos, un citas lietas, kas citās foto studijās nebūs atrodamas.

Aprīkojums ir pilnībā profesionāls.

Protams, studijā var fotografēt arī ar pavisam parastiem un populāriem paņēmieniem un gaismu shēmām.

Sīkāks apraksts par fotostudiju un īres cenām, kā arī bildes un video, kuros var saprast kā izskatās foto studija no iekšpuses, šeit: http://www.portreti.lv/

Pirms zvanīt un pierakstīties uz fotostudiju, obligāti pārbaudiet kalendārā vai jūsu izvēlētais laiks ir brīvs! http://www.portreti.lv/kalendars/

 

Fotostudija. Fotostudijas īre (noma) Rīgā tikai 8,00 Eur!
4 (80%) 3 votes