Skip to content

Fotostudijas īre Rīgā tikai 8 Eur! Un baltais fons bez maksas!

Fotostudijas īre (noma):

Fotostudijas īre (noma). Akcijas laikā fotostudijas īre (noma) tikai 8 Eur stundā. Un baltais fons bez maksas!

Fotostudija atrodas Rīgā, Pļavniekos, Aizvaru ielā 31, tas ir netālu no Deglava/ Dārzciema (Astras) ielu krustojuma (kā atrast var apskatīties lapas augšpusē, sadaļā “kontakti”). Fotostudijas noma (īre) ir pieejama 9:00- 22:00, bez brīvdienām. Fotostudijas īres cena ir 8,00 Eur stundā, arī brīvdienās.

Portreti.lv fotostudija ir jauka un mājīga studija, ar intīmu atmosfēru, kurā fotografējot jūs neviens netraucēs. Studija nav caurstaigājama, tai ir atsevišķa ieeja.

Foto studija ir iekārtota privātmājas pirmajā stāvā. Studijas garums ir 9 metri, griestu augstums 3,5 metri. Platumā 4 metri. Noīrēt  fotostudiju var no deviņiem rītā līdz desmitiem vakarā. Tā ir aprīkota ar fotostudijas zibspuldžu griestu piekaramo sistēmu Sky Track- tas nozīmē, ka nekādi vadi vai statīvi jums nemaisīsies pa kājām, fotogrāfēt būs ērti- arī no augšas, piemēram, stāvot uz trepēm, bet modelis var gulēt uz grīdas, arī šādā kadrējumā statīvu kājas netraucēs.

Fotostudijā ir pieejams arī vizāžists (make-up meistars), kurš var uzklāt foto grimu, tas papildus izmaksās tikai 10,00 Eur par vienas sejas grimēšanu.

fotostudija-portreti-lv-RR1

Fotostudija. Fotostudijas aprīkojums.

Fotostudijas īre Rīgā:

Fotostudija ir aprīkota ar vairākām jaudīgām “Aurora” profesionālajām studijas zibspuldzēm- kopā pavisam 12 gab., kuras ir aprīkotas ar radio palaidējiem (trigeriem), kuri ir piemēroti jebkuram fotoaparātam.     Trigeri, tāpat kā pārējais studijas aprīkojums, ietilpst nomas cenā.

Vēl studijā atrodas dažādi gaismas vadībai paredzētie līdzekļi- dažādu izmēru softboksi, beaytu dish, šūnas, restes softboksiem, fresneļa lēca, gobos projektora lēca ar daudziem gobos attēliem.

Fotostudijā ir pieejams arī balts, puscaurspīdīgs galds priekšmetu fotografēšanai, izmēros 1x1metrs, ar izliekumu, kopējais garums 1,70 metri, kopā ar izliekumu uz augšu. Var fotografēt līdz 5kg smagus priekšmetus un apgaismot galdu arī no apakšas.

Fotostudijas noma (īre) sevī iekļauj visus rekvizītus un pārējo, kas atrodas studijā.

Ir arī dūmu mašīna, dažādi krēsli, virves, plānie audumi, kuros var ietīties, pūkainas “zvērādas”, cepures. Rekvizītu daudzums, protams, nav tāds kā teātrī vai cirkā, bet garlaicīgi nebūs- ja aptrūkstas fantāzija sižetiem, vienmēr var paņemt kādu zobena imitāciju, cepuri, boa, puscaurspīdīgo plāno audumu, ietīties, palaist dūmus, un darīt tā, lai nebūtu garlaicīgi! Fotostudijā ir arī “eņģeļa spārni” :) Protams, fotostudijā ir arī ventilators, skaisti plīvojošiem matiem! Ir arī speciāli taisīta studijas fotogrāfēšanās vajadzībām īpašu izmēru gulta,

gulta-fotostudija-R

izgatavota īsāka, lai tā viegli iekļautos fotogrāfēšanai uz standarta izmēra 2,70 m papīra fona.

Studijas griestos ir āķi, var kaut ko iekārt- uztaisīt šūpoles no studijā esošās virves, iekārt palagā.

         

Studijas zibspuldžu bezvadu raidītāji un uztvērēji ietilpst īres cenā, par tiem nekas papildus nav jāmaksā. Visas zibspuldzes fotostudijā ir aprīkotas ar bezvadu uztvērējiem, lai nodrošinātu stabilu darbību bez liekas piņķerēšanās ar vadiem.

Fotostudijas darba laiks ir no 9:00 rītā, līdz 22:00.

 Norādītā cena ir spēkā, ja lietojat balto plastikāta vai pelēko drēbes fonu. Akcijas laikā baltais matētais plastikāta fons ir bez maksas. Tomēr, ja šie foni nepatīk, un vēlaties lietot PAPĪRA fonus, klājot tos uz grīdas, par tiem ir jāmaksā atsevišķi! Papīra fona lietošana maksā 7 Eur, ja tam liekat virsū aizsargstiklu, un tas nesabojājas. Ja papīra fons tiek nolaists daļēji, bet neskar grīdu (tikai krūšutēla foto, piemēram), tad par to nav jāmaksā! Ja lietojat papīra fonu bez aizsargstikla, tad ir jāmaksā 9 Eur par katru papīra fona metru, kurš būs sasmērēts un būs jānogriež un jāmet ārā!

 

Fotostudijā nedrīkst pīpēt, nedrīkst arī ievest mājdzīvniekus.

Pieraksts uz fotostudijas īri pa tālruni 29510016- Juris. Brīvo laiku kalendārs mājaslapas augšpusē. http://www.portreti.lv/kalendars/  Pirms zvanīt, lai pierakstītos, aplūkojiet kalendārā, vai jūsu izvēlētais laiks ir pieejams!

Fotostudijas darba laiks ir no 9:00 rītā līdz 22:00 vakarā, bez brīvdienām.

Viegla pamācība, kā fotogrāfēt fotostudijā, kādus uzstādījumus jālieto, šeit (saite atvērsies jaunā logā): http://www.portreti.lv/ka-fotografet-fotostudija/ Tiešām liels lūgums šo izlasīt tiem, kas uz studiju nāk pirmo reizi, tas aizņems tikai 15 minūtes laika!

fotostudijas īre (noma)
fotostudija portreti.lv

 

 

 

Fotostudijas īre Rīgā tikai 8 Eur! Un baltais fons bez maksas!
5 (100%) 2 votes