Skip to content

Fotostudija par 8 Eur. Fotostudijas īre (noma).

Fotostudijas īre (noma) Rīgā:

Fotostudijas īre Rīgā:

fotostudija-portreti-lv-RR1
fotostudijas īre

 

Uzmanību!!! Fotostudijas brīvo laiku kalendārs ir redzams lapas augšpusē, pirmā izvēlne. Te būs links uz kalendāru: http://www.portreti.lv/kalendars/ (saite atvērsies jaunā logā). Kalendārs vienmār ir aktuāls 100%, pirms zvanīt un rezervēt laiku, pārbaudiet, vai jūsu izvēlētais laiks ir pieejams!!!

Fotostudijas darba laiks ir no 9:00 rītā līdz 22:00 vakarā, bez brīvdienām.

Fotostudija. Fotostudijas īre (noma) tikai par 8,00 Eur stundā! Katru dienu! Arī brīvdienās!!! Un akcijas laikā baltais fons bez maksas!.

Tālāk fotostudijas apraksts, izskats bildēs un video apraksts:

 Fotostudija atrodas Rīgā, Pļavniekos. Fotostudija ir iekārtota privātmājas pirmajā stāvā. Fotostudijas garums ir 9 metri, griestu augstums 3,5 metri. Platumā 4 metri. Noīrēt  fotostudiju var no deviņiem rītā līdz desmitiem vakarā. Tā ir aprīkota ar fotostudijas zibspuldžu griestu piekaramo sistēmu Sky Track- tas nozīmē, ka nekādi vadi vai statīvi jums nemaisīsies pa kājām, fotogrāfēt būs ērti- arī no augšas, piemēram, stāvot uz trepēm, bet modelis var gulēt uz grīdas, arī šādā kadrējumā statīvu kājas netraucēs.

Fotostudija. Fotostudijas aprīkojums.

 

  Fotostudija ir aprīkota ar vairākām jaudīgām “Aurora” profesionālajām studijas zibspuldzēm- kopā pavisam 9 gab., kuras ir aprīkotas ar radio palaidējiem (trigeriem), kuri ir piemēroti jebkuram fotoaparātam. Vēl studijā atrodas dažādi gaismas vadībai paredzētie līdzekļi- dažādu izmēru softboksi, beaytu dish, šūnas, restes softboksiem, fresneļa lēca, gobos projektora lēca ar daudziem gobos attēliem. Ir arī dūmu mašīna, dažādi krēsli, virves, plānie audumi, kuros var ietīties, pūkainas “zvērādas”, cepures. Rekvizītu daudzums, protams, nav tāds kā teātrī vai cirkā, bet garlaicīgi nebūs- ja aptrūkstas fantāzija sižetiem, vienmēr var paņemt kādu zobena imitāciju, cepuri, boa, puscaurspīdīgo plāno audumu, ietīties, palaist dūmus, un darīt tā, lai nebūtu garlaicīgi! Fotostudijā ir arī “eņģeļa spārni” :) Protams, fotostudijā ir arī ventilators, skaisti plīvojošiem matiem! Ir arī speciāli taisīta studijas fotogrāfēšanās vajadzībām īpašu izmēru gulta,

gulta-fotostudija-R

izgatavota īsāka, lai tā viegli iekļautos fotogrāfēšanai uz standarta 2,70 m papīra fona.

Studijas griestos ir āķi, var kaut ko iekārt- uztaisīt šūpoles no studijā esošās virves, iekārt palagā.

         

Studijas zibspuldžu bezvadu raidītāji un uztvērēji ietilpst īres cenā, par tiem nekas papildus nav jāmaksā. Visas zibspuldzes fotostudijā ir aprīkotas ar bezvadu uztvērējiem, lai nodrošinātu stabilu darbību bez liekas piņķerēšanās ar vadiem.

Foto studijas darba laiks ir no 9:00 rītā, līdz 22:00.

 Norādītā cena ir spēkā, ja lietojat balto plastikāta vai pelēko drēbes fonu. (te ir video, kā tie izskatās). Ja vēlaties lietot papīra fonus, klājot tos uz grīdas, par tiem ir jāmaksā atsevišķi! Papīra fona lietošana maksā 7 Eur, ja tam liekat virsū aizsargstiklu, un tas nesabojājas. Ja papīra fons tiek nolaists daļēji, bet neskar grīdu (tikai krūšutēla foto, piemēram), tad par to nav jāmaksā! Ja papīra fons tiek sasmērēts dēļ neuzmanības, vai arī lietojat to bez aizsargstikla, tad ir jāmaksā 9 Eur par katru papīra fona metru, kurš būs sasmērēts, tātad būs jānogriež un jāmet ārā!

Viegla pamācība, kā fotogrāfēt studijā, šeit: http://www.portreti.lv/ka-fotografet-fotostudija/ Tiešām liels lūgums šo izlasīt tiem, kas uz studiju nāk pirmo reizi, tas aizņems tikai 15 minūtes laika!

Pieraksts uz foto studijas īri pa tālruni 29510016- Juris. Brīvo laiku kalendārs augstāk mājaslapā. http://www.portreti.lv/kalendars/ Pirms zvanīt, obligāti pārliecinieties, ka jūsu izvēlētais laiks ir pieejams!

fotostudija2r

Links uz pilnu fotostudijas aprakstu, ar bildēm un video, šeit: http://www.portreti.lv/

Fotostudija par 8 Eur. Fotostudijas īre (noma).
5 (100%) 1 vote