Skip to content

Fotosesija (23,00 Eur)

Fotosesija.

Pirmais jautājums, kuru parasti uzdod fotosesijas sakarā, ir “cik maksā fotosesija?”

Fotosesijas cena ir 23,00 Eur stundā.

Ir iespējami arī daži papildus izdevumi fotosesijai, bet bez tiem var arī iztikt.

Populārākais papildus izdevums ir foto grims (meikaps).

Tātad- ja vēlaties, lai tiktu uzklāts arī foto grims, tas papildus maksās 10,00 Eur par vienas sejas make-up un aizņems vēl papildus 30-40 minūtes vienai sejai.

Fotosesijas cenā ietilpst bilžu apskate pēc fotosesijas uz datora. Pēc fotosesijas visām fotogrāfijām tiek izveikta apstrāde (krāsas, gaišums, kontrasts) un tās pēc tam tiek ierakstītas jūsu datu nesējā. Ja jums nav datu nesēja, to var iegādāties uz vietas fotostudijā (disks, flash atmiņa).

Daudzi prasa “cik bildes es saņemšu”. Stundas laikā tiek uzņemti apmēram 100-150 kadru, kuri ir ar 5-15 dažādiem sižetiem. Jūs saņemsiet visas bildes no fotosesijas. Pēc fotografēšanās bildes tiek apstrādātas uz datora (gaišums, krāsas, kontrasts) un tās, kuras ir neizdevušās (piemēram- ar puspavērtām acīm vai tml) operators apstrādes laikā uzreiz izdzēš. Bildes tiek apstrādātas dažu stundu laikā pēc fotosesijas, parasti jūs tās variet saņemt tajā pašā vai nākošajā dienā.

Kā tas apmēram izskatās, un kādas bildes rezultātā jūs iegūsiet, daži fotogrāfiju piemēri no šādām fotosesijām:

 

fotosesija

 

IMG_1999rs700

 

 

kazu-foto

 

vecmeitu-ballite

 

Ja vēlaties, lai bildes pēc fotosesijas tiek vēl papildus apstrādātas (piemēram- retušētas pumpiņas, rētas, pārveidotas uz melnbaltu, novāktas krunciņas, kaut kas padarīts tievāks vai resnāks, lielāks vai mazāks, nomainīts fons, piemēram, pret pilsētu fonā vai džungļiem utt), tad fotogrāfiju pēcapstrādes cena ir 9,00 Eur par stundu darba. Pēcapstrādes laikā jūs variet atrasties līdzās operatoram, novērojot apstrādes procesu, lai kontrolētu apstrādes gaitu un precizētu savas vēlmes vai idejas apstrādes sakarā.

Fotosesija (23,00 Eur)
4.9 (97.5%) 8 votes