Skip to content

Fotostudijas gaismošanas fotokursi (studijas gaismošanas teorija ar praktiskiem piemēriem).

Ik pa brīdim es saņemu jautājumus uz e-pastu, par to, kā fotogrāfēt studijā.

Tāpēc nolēmu savā blogā uzrakstīt īso pamācību “Kā fotogrāfēt fotostudijā”.http://www.portreti.lv/ka-fotografet-fotostudija/ priekš tiem, kas grib iemācīties fotogrāfēt studijā. Protams, ka šī pamācība nav sarežģīta, un to var ikkatrs, kurš spēj izlasīt pusotru lappusi teksta! Tomēr ik pa brīdim, es pat teiktu- regulāri- es saņemu jautājumus no cilvēkiem savā e-pastā un telefoniski, kuri gribētu pamēģināt, bet nav par savām spējām pārliecināti.

Tāpēc interesenti var apmeklēt to fotokursu sadaļu, kura ir saistīta ar fotogrāfēšanu studijas apstākļos, par gaismas avotiem, x-sinhronizāciju, gaismu ierobežojošām ierīcēm, histogrammas lasīšanu un visu, kas saistīts ar fotogrāfēšanas pamatiem studijas apstākļos.

Šie fotokursi ir piemēroti cilvēkiem, kuri IR izlasījuši fotoaparāta lietošanas pamācību.

Lai pieteiktos uz šo fotokursu lekciju, ir jāzin, kas ir diafragmas atvērums, slēdža ātrums un ISO vērtība. Šīs elementārās lietas netiek skaidrotas. Ja vēlaties, lai paskaidroju arī to, jāmaksā būs par divām lekcijām!

Lekcijas cena ir 25 Ls, tā aizņem apmēram pusotru stundu un klausītāju skaits ir ierobežots līdz 6 cilvēkiem. Ja klausītāji ir vairāki cilvēki, lekcijas cena tiek dalīta uz visiem. Protams, ka šo lekciju var noklausīties arī vienatnē!

Pieteikšanās uz šo lekciju un visi ar to saistītie jautājumi pa tālruni 29510016- Juris.

Lai būtu vieglāk izprast studijas gaismu novietojumu un to zīmējumu reālajā situācijā uz cilvēka sejas vai ķermeņa, ieteicams ņemt līdzi savu modeli vai supermodeli praktiskiem piemēriem. Ja starp jūsu draugiem vai paziņām nav dzīva cilvēka, kurš būtu gatavs iepozēt treniņa nolūkos, ņemiet līdzi Britnijas ģipša krūšutēlu vai omes ķīniešu vāzi!

P.S. Ieteicams pēc šīs lekcijas rezervēt apmēram trīs stundas studijas īres laika, lai noklausīto materiālu uzreiz pamēģinātu saviem spēkiem studijas apstākļos un tādejādi nostiprinātu iegūtās teorētiskās zināšanas praksē! *Šis ir svarīgi!!!

Fotostudijas gaismošanas fotokursi (studijas gaismošanas teorija ar praktiskiem piemēriem).
Novērtē šo rakstu! :)