Skip to content

Kāzu foto cena 100,00- 400,00 Eur.

kazu-foto-fotografs-1

 Kāzu foto cena ir 100,00 Eur. Par šo cenu tiek fotogrāfētas kāzas no rīta (līgavas ģērbšana, izpirkšana) līdz vakaram (mičošana, tortes griešana, gulēt iešana). Kāzu fotogrāfs lieto savu transportu, par to papildus nav jāmaksā. Šī cena ir par fotografēšanu. Ja vēlaties, lai es nofotografētās bildes arī šķiroju, izvēloties skaistākās, kā arī kaut ko pieregulēju ar gaišumu un kadrējumu (veicu bilžu pēcapstrādi), tad turpiniet lasīt tālāk:

Ja vēlaties, kopbildēm un citām āra bildēm var tikt lietotas pārnēsājamās fotostudijas zibspuldzes labākam apgaismojumam (jā, jo sevišķi saulainā vasaras dienā, tās liek parādīties detaļām ēnu vietās un tās vairs neizskatās tik melnas un kontrastainas!) Fotogrāfēšana ar studijas zibspuldzēm maksā par 35,00 Eur dārgāk. Manā kāzu foto piemēru galerijā gandrīz visas bildes ir fotografētas ar studijas vai pārnēsājamām zibspuldzēm. Arī bildē augstāk, redziet, ēnas uz labās puses sienas? Jā, studijas zibspuldze piegaismo altāri no kreisās puses!

Visā kāzu laikā tiek nofotgrāfēts 2500- 4000 bilžu (atkarībā no viesu skaita un kāzu darbību daudzuma). Norādītā cena ir tikai par fotogrāfēšanu. Ja vēlaties, lai pēc tam atšķiroju 400-600 bildes, kuras katra būs ar atšķirīgu sižetu, par to ir jāmaksā atsevišķi. Bildes tiek uzņemtas raw un jpeg formātos vienlaicīgi. Jpeg bildes ir apskatāmas un pat drukājamas bez apstrādes, raw bildes var pakļaut lielākām krāsu un ekspozīcijas korekcijām pēcapstrādē, nezaudējot kvalitāti. Pēc apstrādes tās tiek konvertētas uz jpeg formātu. Daļa bilžu prasīs pēcapstrādi- apmēram 20% bilžu būs jāapgriež, lai veidotos pareizs kadrējums. Ja vēlaties, lai to daru es, par to būs jāmaksā atsevišķi. Daļai bilžu (apmēram 10% bildēm- parasti daļai no tām, kuras fotografētas telpās vai vāja apgaismojuma apstākļos) pēcapstrādē būs nedaudz jākoriģē krāsas, konvertējot tās no raw formāta. Ja vēlaties, lai to daru es, par to būs jāmaksā atsevišķi. Tas gan nav nekas sarežģīts, to var izdarīt jebkurš pats! Kā to darīt, apskatieties šeit manu video: http://www.youtube.com/watch?v=A3aNmvMSoto

Ja tomēr nevēlaties, lai es veicu jebkādas darbības (šķirošanu, apgriešanu, korekcijas), tad varēsiet saņemt visas bildes uzreiz nākošanā dienā pēc kāzām. Ja fotogrāfēju jpeg+raw režīmā, tad pavisam sanāk ap 50-150 Gigabaitu bilžu, tātad jums būs vajadzīgs savs ārējais cietais disks, kurā jums bildes ierakstīt. Ja vēlaties, ka atdodu jums tikai jpeg bildes, tad pietiks ar 15-25 Gigabaitiem, tātad derēs arī atbilstoša flash atmiņas karte.

Ja tomēr vēlaties, lai kāzu foto bildes šķiroju un apstrādāju, tad tas parasti aizņem vairākas dienas, un rezultātā jūs iegūstat ap 400-600 bildēm, ierakstītas DVD datu diskā, optimizētas izdrukai. Un otru disku, kurā bildes būs samazinātas un optimizētas publicēšanai internetā vai pārsūtīšanai pa e-pastu. Vai arī ierakstu USB Flash atmiņā.

“Mums tikai zagss” kāzu fotogrāfēšana maksā 35,00 Eur, tiek fotogrāfēta pati sarakstīšanās un iespējamā šampanieša izlaistīšana pēc tam, kopbildes pie dzimtsarakstu nodaļas, viesi visi kopā, pa vienam, kopā ar vecākiem, radiem, pa pārīšiem un tā tālāk- kā nu kurš vēlas! Kopbildēm un citām āra bildēm var tikt lietotas pārnēsājamās fotostudijas zibspuldzes labākam apgaismojumam (jā, jo sevišķi saulainā vasaras dienā, tās liek parādīties detaļām ēnu vietās un tās vairs neizskatās tik melnas un kontrastainas)! Fotografēšana ar studijas zibspuldzēm maksā par 35,00 Eur dārgāk.

Tas pats, bet ja sarakstīšanās notiek tikai baznīcā, maksā 45,00 Eur (Process ir ilgāks, tiek fotogrāfēta arī viesu ierašanās un viesi pirms laulāšanās ceremonijas). Šīs bildes noteikti izskatās daudz skaistāk un arī sirsnīgāk, jo- pirmkārt- vide ap baznīcu parasti ir skaistāka, nekā pie dzimtsarakstu nodaļām, un pati baznīca ir gan plašāka, gan ar skaistāku interjeru. Arī cermonija un emocijas izskatās daudz sirsnīgāk. “Zagsos” viss notiek pēc tā paša konveijera principa standarta, kas CCCP laikos, nomainījies ir tikai deklamējamais teksts un varbūt kāds darbinieks pa šiem gadiem.

Arī daudzās baznīcās, fotogrāfējot kāzas, piegaismošanai izmantoju studijas zibspuldzes, kuras tiek nomaskētas, lai netraucētu interjeram, kas dod papildus krāsas un bilžu kvalitāti, samazinot fotoaparāta radītos digitālos trokšņus fotogrāfijās, bet netraucējot dabīgajam apgaismojumam- piemēram- tās tiek pavērstas pret griestiem, novietotas aiz altāra vai otrajā stāvā. Ja vēlaties, lai fotogrāfējot izmantoju papildus zibspuldzes, tad kāzu foto cena paaugstinās par 35,00 Eur.

Fotogrāfējot izmantoju Canon EOS Ds pilna kadra digitālo fotoaparātu, 70-200 2.8 L, 16-35 2.8 L, 35 1.4 L, 24 1.4 L objektīvus, kā arī Sony A99 pilnā kadra fotoaparātu un Zeiss 24-70 2.8 objektīvu.

Tātad- cik maksā pilns vienkāršākās versijas kāzu fotografēšanas un fotogrāfiju pēcapstrādes komplekts ar bilžu pēcapstrādi no līgavas ģērbšanas līdz mičošanai? Jūs sarēķinājāt pareizi, ja jums sanāca 350,00 Eur! Protams, ja vēlēsieties, lai kāzās tiek izmantotas papildus pārnēsājamās studijas zibspuldzes, un attiecīgi, arī fotogrāfa asistents, tad jārēķinās būs ar nedaudz lielāku summu, kas jau tuvosies pieciem simtiem! Bet, kas tad tas- tāds nieks vien ir- precamies taču tikai vienreiz, vei ne!? :)

 

Kāzu foto cena 100,00- 400,00 Eur.
4.2 (84%) 5 votes