Skip to content

Fotosesijas cena

Fotosesijas cena portreti.lv fotostudijā ir 23,00 Eur par stundu. Ja vēlaties, lai jums tiek uzklāts foto grims, tad papildus ir jāmaksā arī par vizāžista pakalpojumiem, kas, ir vēl 10,00 Eur par viena cilvēka meikapu.

Fotosesija studijā kopumā aizņem apmēram 1-3 stundas. Cik ilgi fotografēties, to jūs variet izlemt paši, ja pēc jums kalendārā neviena nav, tad fotosesijas laiku variet pagarināt pēc vēlēšanās. Vairumā gadījumu ar stundu ir pietiekoši.

Ja fotografējaties vairāki cilvēki (ģimene), tad cena ir tā pati, fotosesijas cena nav atkarīga no cilvēku skaita.

Iespējamas arī dažādas tehniski sarežģītākas fotosesijas kā fotosesija ar ūdens šļakstiem, fotosesija ar sausajām krāsām, fotosesija ar dūmiem. Ūdens vai sauso krāsu fotosesija maksā par 40,00 Eur dārgāk, jo studija ir jāpārveido fotografēšanai ūdens vidē,  kā arī pēc sausajām krāsām studija prasa pamatīgu uzkopšanas darbu, kā arī papīra fons tiek iztērēts apmēram 4 metru garumā, kas vien jau maksā 9 Eur par metru.

Sīkāk par fotosesiju var izlasīt šeit http://www.portreti.lv/kazu-fotografs-juris-popovs-portfolio/fotosesija/ (Saite atvērsies jaunā logā).

Fotosesijas cena
5 (100%) 1 vote