Skip to content

Portretu fotosesijas cena 23,00 Eur (mini).

Mini fotosesija aizņem vienu stundu. Fotosesijas laikā tiek nofotografēts ap 50-100 bilžu, no kurām varētu būt kādas 3-5 atšķirīgas (lai nofotogrāfētu vienu bildi ar labu sejas izteiksmi un pozu, jāiztērē 10-20 kadri). Šāda fotosesija maksā tikai 23,00 Eur.

Rezultātā jūs iegūstat sejas portreta foto, bildi pilnā augumā un dažas vēl atšķirīgas- piemēram uz krēsla, kā arī līdz viduklim (krūšutēlu).

Bildes pēc tam neprasa nekādu papildus apstrādi, tās ir uzreiz lietojamas (piemēram- sociālajiem portāliem, portfolio vai izdrukai). Tās tiek ierakstītas diskā uzreiz vai jūsu atmiņas flash datu nesējā uzreiz pēc fotosesijas.

Tomēr jums jārēķinās, ka ja gribēsiet fotostudijā darboties ilgāk par stundu, tad jāmaksā 23,00 Eur par katru nākošo stundu.

Tāpat jums jārēķinās, ka ja gribēsiet bildēm kādu pēcapstrādi (piemēram- novākt krunciņas vai pumpas, pacelt krūtis), par to būs jāmaksā atsevišķi!

Mini fotosesija ir jāpiesaka nedēļu līdz divas iepriekš, atkarībā no laika un dienas, kurā vēlaties fotogrāfēties. Vakari un brīvdienas parasti ir aizņemtāki.

Portretu fotosesijas cena 23,00 Eur (mini).
Novērtē šo rakstu! :)