Skip to content

Fotokursu cena.

Divu mēnešu ilgi foto kursi pie profesionāla fotogrāfa maksā 80,00 Eur/ mēnesī.

Maksājot par diviem mēnešiem uzreiz, tiek piemērota atlaide, un foto kursu cena tad sanāk 75,00 Eur/ mēnesī. (150,00 Eur)

Šie foto kursi tiek rīkoti kopš 2006. gada. Ir iekrāta ļoti liela pieredze fotokursu rīkošanā. Droši varu teikt, ka šajos foto kursos divu mēnešu laikā pilnīgi jebkurš cilvēks apgūst kadra veidošanas principus un visas tehniskās zināšanas, lai varētu brīvi fotogrāfēt jebkādos apstākļos, ieskaitot fotostudiju un vienmēr iegūt labus rezultātus.

Foto kursi sastāv no lekcijām un praktiskajām nodarbībām (plenēriem).

Pavisam pamata foto kursu programmā ir 8 lekcijas divu mēnešu laikā (reizi nedēļā, trešdienās 18:30, fotostudijā Pļavniekos) un 3 lielie fotokursu plenēri (brīvdienās, izbraukumā), kurās piedalās modeles, vizāžisti un reizēm tiek pieaicināti arī citi profesionālie fotogrāfi kā lektori vai individuāli konsultanti.

Dotā cena ir par visu fotokursu ciklu, iekļaujot lekcijas un praktiskās nodarbības. Nekādi papildus izdevumi nav vajadzīgi.

Vienā fotokursu grupā parasti ir 10-15 dalībnieki.

Detalizēta foto kursu programma, kā arī video no plenēriem, aplūkojama šeit: http://www.portreti.lv/foto-kursi-pamata-foto-kursu-programma/

 

Fotokursu cena.
5 (100%) 1 vote