Skip to content

Foto kursi pie profesionāla fotogrāfa

foto-kursi (1)

Portreti.lv foto kursi tiek rīkoti kopš 2006. gada.

Šajā laika posmā ir notikuši dažāda līmeņa un dažādu stilu foto kursi, plenēri, apmācības. Plašāk pazīstamie ir kāzu fotoreportāžas imitācija (viss notiek kā īstās kāzās, un cilvēki no malas pat nenojauš, ka līgava un līgavainis ir aktieri, tikai pabrīnās, ka kāzās piedalās tik daudz fotogrāfu. Arī baznīca ir īsta, ceremonija, un viss pārējais).

Otrs populārākais foto kursu veids, kas notiek regulāri, ir divus mēnešus ilgie portreti.lv pamata foto kursi. Tie ir piemēroti iesācējiem, kā arī jau pieredzējušiem fotogrāfiem. Apgūstam visu no pašiem pamatiem, kadra veidošanu, kompozīciju, tehniskām lietām, līdz darbībām manuālajā režīmā ar vairākām zibspuldzēm. Droši var garantēt, ka tie, kas izpilda visus mājasdarbu uzdevumus un citas praktiskās lietas, iemācās fotogrāfēt gan studijā, gan brīvā dabā pēc tiem pašiem principiem, kā to dara profesionāļi.

Pamata foto kursu cena ir 40,00 Ls mēnesī. Maksāt var par katru mēnesi atsevišķi. Maksājot par diviem mēnešiem uzreiz, tiek piemērota atlaide- fotokursu cena par abiem mēnešiem ir 75,00 Ls. Fotokursu programma un informācija par pierakstu uz fotokursiem apskatāma šeit: http://www.portreti.lv/foto-kursi-pamata-foto-kursu-programma/

——–

Pašlaik esošajās foto kursu grupās brīvu vietu nav. Tuvākās foto kursu grupas nodarbības, uz kuru ir brīvas vietas un var pierakstīties, sāksies trešdien, 2014.gada 8.janvārī 18:30, portreti.lv fotostudijā Aizvaru ielā 31, Rīgā. Tā kā fotoskolas grupas ir ļoti nelielas, iesakām neatlikt pierakstu uz pēdējo brīdi!

Lai pierakstītos uz šo foto kursu grupu, jums ir jāsūta epasts ar savu vārdu, uzvārdu un kontakttālruņa numuru uz e-pastu juris@portreti.lv.

Sīkāku informāciju par foto apmācību variet uzzināt piezvanot pa tālruni 29510016- Juris.

Foto kursu cena ir 40,00 Ls/mēnesī. Ilgums- 2 mēneši. Maksājot par abiem mēnešiem uzreiz, tiek piemērota atlaide, un tad fotokursu cena ir 75,00 Ls par abiem foto apmācības mēnešiem.

Maksāt par foto kursiem var pēc pirmās nodarbības skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu. Maksātājs var būt fiziska vai juridiska persona.

——–

Foto kursi pie profesionāla fotogrāfa
Novērtē šo rakstu! :)