Skip to content

Bērnu, ģimenes foto (23,00 Eur)

Bērnu, ģimenes foto fotosesijas cena ir 23,00 Eur stundā.

Fotosesijas laikā tiek nofotografētas ap 100-150 bilžu, no kurām 10-20 bildes būs ar atšķirīgu sižetu. Lai izdotos viena bilde, parasti ir jāuzņem vairāki kadri. Pēc fotosesijas jūs saņemsiet visas nofotografētās bildes. Fotogrāfijas parasti tiek ierakstītas jūsu datu nesējā- flešatmiņā vai diskā.

Ja vēlaties, lai bērnam (piemēram pusaudzim, vai arī māmiņai) tiktu uzklāts arī foto grims, tas papildus maksās 10,00 Eur. par vienas sejas make-up un aizņems vēl papildus 30-40 minūtes vienai sejai.

Fotosesijas cenā ietilpst bilžu apskate pēc fotosesijas uz datora. Pēc fotosesijas visas fotogrāfijas tiek ierakstītas jūsu datu nesējā. Ja jums nav datu nesēja, to var iegādāties uz vietas fotostudijā (disks, flash atmiņa).

Bildes saņemsiet tajā pašā vai nākošajā dienā pēc fotogrāfēšanās.

Ja vēlaties, lai bildes pēc fotosesijas tiek papildus apstrādātas (piemēram- retušētas pumpiņas, rētas, pārveidotas uz melnbaltu utt), tad fotogrāfiju pēcapstrādes cena ir 9,00 Eur par stundu darba. Pēcapstrādes laikā jūs variet atrasties līdzās operatoram, novērojot apstrādes procesu, lai kontrolētu apstrādes gaitu un precizētu savas vēlmes vai idejas apstrādes sakarā.

 

 

bernu-foto-fotosesija

 

Ziemā fotostudijā pieejama arī eglīte kā aksesuārs fotografēšanas vajadzībām.

 

fotostudija_ziemas_fotosesija_bernu_foto

 

IMG_1380

 

IMG_0464-8

 

IMG_9646-4

 

Bērnu, ģimenes foto (23,00 Eur)
5 (100%) 9 votes