Skip to content

Kemperu noma lētāk!

Ceļošana ar kemperiem ir ļoti patīkama un relaksējoša nodarbe. Un nav pat jābrauc nekur tālu- var aizbraukt tepat līdz Bērzciemam, Kaltenei vai Pērnavai un gūt baudu no atpūtas pie jūras vai skaistā vietā.

Kemperu noma par zemām cenām ir tas, ko piedāvā http://www.kemperu.lv/ kemperu īre.

kemperu-noma

Atšķirībā no citām nomām, kuras piedāvā jaunus un ļoti dārgus kemperus, kemperu noma http://www.kemperu.lv/ piedāvā vecāku gadu gājumu bet PILNĪBĀ RESTAURĒTUS kemperus pēc kapitālā remonta, kas nodrošina šo kemperu ilgmūžību un drošību ceļojumā.

Kemperi ir aprīkoti ar visu ceļošanai un komfortablai dzīvei nepieciešamo un tajos ir ļoti silti un omulīgi, kā arī var ieiet siltā dušā pēc garas dienas ekskursijas Tallinas vecpilsētā, ir arī gāzes pllīts ēdiena pagatavošanai, kā arī ledusskapis un tas viss darbojas autonomi, uz gāzes. Ir, protams arī 6 guļvietas, četrvietīgs komfortabls pusdienu galds, kā arī tualete. Mantu glabāšanai noder garāža zem gultas un jumta kastes. Ir arī seifs dokumentu glabāšanai, kurā var ievietot arī fototehniku vai kompjūteri, kamēr staigājat gar jūras krastu.

Kemperu nomas vai īres cenas ir 50,00 Eur diennnaktī par sešvietīgo kemperi ar četrām guļamvietām un 65,00 Eur diennaktī par sešvietīgo ar sešām guļamvietām.

Aktīvā kemperu nomas sezona ir no jūnija līdz septembrim.

Visā pārējā laikā piedāvājam atlaides, atkarībā no īres laika un apjoma, līdz pat 50%!!!

“Nesezonā” iespējamas atlaides no šīs cenas pat līdz 50%!!! Par nesezonas piedāvājumu katrā konkrētajā gadījumā lūgums zvanīt uz zemāk norādīto numuru, lai varam vienoties par speciālu, jums piemērotu cenu politiku, atkarībā no īres apjoma un laika perioda, kurā kemperis tiks nomāts! Piemēram, īrējot novembrī, un uz visu mēnesi, mēneša īres maksa būs tikai 800,00 Eur par visu mēnesi. Visas cenas ir norādītas ar PVN.

Kemperu noma, tel. 29510016.

Adrese: Rīgā, Aizvaru ielā 31.

Piedāvājumā ir arī četrvietīga kemperu piekabe (dzīvojamais treleris) par 15,00 Eur diennaktī.

Sīkāk par kemperu piedāvājumu lasiet šeit: http://www.kemperu.lv/

Kemperu noma lētāk!
3 (60%) 1 vote