Skip to content

Akumulators 77Ah, vēl lētāk, nododot veco!

Akumulators 77 Ah parasti ir piemērots vairumam automašīnu, kuras ir aprīkotas ar dīzeļdzinēju. 77Ah akumulators ir standarta izmēros- 278mm garš, 175 mm plats un 190mm augsts.

Akumulatoru 77Ah visbiežāk ievieto VW (Volkswagen), Volvo, Audi markas automašīnās. To var likt arī dažās Japānā, Francijā un Itālijā ražotajās automašīnās.

Populārākaie un arī kvalitatīvākaie 77Ah akumulatori ir Deta, Tudor. Labus šādus pašus akumulatorus ražo arī Bi-Force. Tiesa, tie ir 75Ah akumulatori un arī ar mazāku palaides strāvu.

Cilvēki, kuri vēlas ekonomēt, var likt mazākas ietilpības 74 Ah akumulatorus. Kvalitatīvākie no tiem ir Bi-Force, Wertteile, Sznajder. Visām jaunākās paaudzes automašīnām, kuras ir aprīkotas ar start-stop sistēmu (“Blue motion” utml) ir jālieto AGM konstrukcijas akumulatori. Tādus labā kvalitātē piedāvā Deta, Tudor, Duracell, Varta, Bosch, AD. AGM akumulatori atšķiras gan ar plākšņu konstrukciju, plašu metāla sastāvu un tiem starp platēm ir stikla šķiedras pulveris, kurš neļauj akumulatora platēm sabirt sulfatizācijas rezultātā. To var gan izlādēt dziļāk, gan arī tas uzlādējas ātrāk.

Vislētāk akumulatorus var nopirkt, kā arī nodot vecos un saņemt atlaidi pie http://www.autospeci.lv/ (saite atvērsies jaunā logā). Visus akumulatorus, kuri ir uz vietas, uzreiz nopērkami, var aplūkot šeit:

http://www.autospeci.lv/products-page/akumulatori-auto/ Visi akumulatori ir svaigi, neviens nav vecāks par 3 mēnešiem, bet vairums ir daudz jaunāki, ražoti tuvāko 2 mēnešu laikā. Precīzu akumulatora ražošanas datumu var apskatīties pēc koda uz akumulatora korpusa (tas ir iekausēts ciparu un burtu koda veidā).